I to jest dobra wiadomość. W moim rodzinnym mieście na Metal Hammer Festival 2023
Wystąpi PANTERA

PANTERA gwiazdą Metal Hammer Festival 2023 - Kvlt

317083591_5545231738865622_1672115850772241198_n.jpg

  Metallica na dwóch koncertach w Warszawie.

Wczoraj zaliczyłem z synem koncert Hunter. Ale czad !

HUNTER - NieWolnOść - YouTube

A ja drifty na Motoarenie w Toruniu. To dopiero czad! 😉😁

11 listopada w Łodzi w klubie Wytwórnia odbędzie się koncert zespołu The Sisters of Mercy. Warto się wybrać, bo taka okazja może się już nie powtórzyć.

Byłem tam na Stefku Wilsonie- akustyka do d... ☹️

Dzisiaj dzień koncertu Sióstr. 
Już się nie mogę doczekać. Marzyłem o tym całe 35 lat.

Opisz, jak się podobało, bo po koncercie Wilsona miałem spory niedosyt. Tylko w momentach, gdy było spokojne plumkanie z wokalem (np początek Watchmaker'a), było ok, ale jak wchodziło coś "gęściejszego", robiła się prawie nieprzenikniona ściana dźwięku. 

Tak zupełnie na ciepło bo jeszcze nie zdążyłem ochłonąć. Jestem rozczarowany. Typowy skok na kasę na podłożu sentymentu fanów. Na płytach Sisters of Mercy jest taka magiczna energia której zabrakło na koncercie. Wszystko zagrane prawie pod jeden rytm i mało zróżnicowania. Koncert uratowała babeczka z gitarą, okraszając sławetne hity z albumów ciekawymi solówkami.
Ale jak to bywa komentarze wychodzących ludzi rozmaite.
Co do akustyki którą już tu przytaczałeś, faktycznie była słaba. Na obronę pozostaje jedynie to że jest to rock gotycki i musi być głośno z przytłaczającą ścianą dźwięku.

A tak już zupełnie na marginesie. Przed Siostrami grali goście którzy pozamiatali ten koncert.

Czyli moje odczucia nt akustyki nie były chybione. No cóż, szkoda- bywa, że sala jest na siłę wykorzystywana pomimo braków w akustyce. Bywa też, że support jest lepszy od głównego wykonawcy.