Bardzo pomysłowe. I niedrogie. Ale dobrze by było, żeby ci to jakiś audioszaman poświęcił. ;)
A man can never have enough turntables.


#32 27 Styczeń 2021, 20:53:40 Ostatnia edycja: 27 Styczeń 2021, 21:42:36 by Darion
Moi Drodzy Parafianie...

Samochód Formuły 1 posiada taki docisk za pomocą licznych spoilerów i spoilerków (niektóre wyglądają jak "pominięty przy szlifowaniu kawalątek odstającej z karoserii blaszki"), że dzięki temu wszystkiemu może ono jechać po suficie nie spadając - i to już przy prędkości ledwo 150 km/h. Spróbujcie zrobić to z pierwszym lepszym Golfem czy innym Focusem. To dlatego można tymi autami pokonywać zakręty z prędkością iście kosmiczną. A gdyby taki "spoilerek" odpadł? Kierowca zamelduje się ostatni na mecie? Pewnie nawet by tego nie poczuł.

Ale ziarnko do ziarnka...
Zaprawdę powiadam Wam - zainwestujcie w złote bezpieczniki!
ps: zaraz po standach z kolcami :)

#33 27 Styczeń 2021, 21:15:09 Ostatnia edycja: 27 Styczeń 2021, 21:22:33 by porlick
A co to ma do standów pod kolumny? Na bezpiecznikach chcesz je postawić?

Wracając do tematu- nie będę kupował pokazanych wcześniej śrub. Zamiast tego kupię zaślepki stolarskie do konfirmantów, bo pasują do śrub, które pokazałem na zdjęciu. Będą mniej się rzucały w oczy, a podłogą będzie równie bezpieczna. Oprócz tego, na wystające kołnierzyki z gwintem nałożyłem odpowiednio przycięte odcinki czarnej, gumowej rurki. Teraz mniej rzucają się w oczy, bo były miejscami niedomalowane- na nich wisiały płyty podczas malowania.

Dobra, po raz ostatni napiszę o zmianach- jak pisałem, tak zrobiłem. Zaślepki konfirmantów okazały się dobrym pomysłem. Stopki nie kłują w oczy, całość jest stabilna i nie rysuje podłogi nawet podczas przesuwania. Tak zostaje.

Dobry patent. Bo już się obawiałem, czy podłoga się nie będzie rysować.
A man can never have enough turntables.


Bohaterowie w akcji  :)

Fajnie, choć spodziewałem się, że te podstawy będą większe, tj stopki będą szerzej rozstawione. Kolumny są przykręcone przez widoczne w podstawach otworki?