Tu pomiary polskich APS Aeon. Wyglądają naprawdę przyzwoicie i konstrukcja i pomiary.
http://prosound.ixbt.com/monitors/aps-aeon.shtml

Już o nich kiedyś czytałem. Pomiary wyglądają zachęcająco. Jednaka cena 6000 za parę plasuje je już powyżej półki budżetowej. :)
A man can never have enough turntables.

Jakiś czas temu miałem przez chwilę styczność z Tannoy Reveal 502, są to niedrogie monitory ale jak dla mnie ze świetną stereofonią, bardzo dobrze sprawdzą się w niedużym pomieszczeniu. Detaliczne (wiadomo), punktowy bas i nie wiem czy to nie będzie mój najbliższy zakup zwłaszcza, że sporo muzyki słucham z komputera.
Ciekawią nie jeszcze M-AUDIO M3-6:
Nie znam się, to się wypowiem.

Cytat: StaryM w 15 Lipiec 2015, 19:30:28Jednaka cena 6000 za parę plasuje je już powyżej półki budżetowej.
Aż tyle kosztują ? To rzeczywiście kwalifikuje je już do półki Genelec-a, ale kto wie może warto ? Ja bym jednak najpierw sprawdził te chodzące mi po głowie Behringery 2031. Niestety w sklepie który prowadzi Behringera koło mnie czasem mają, ale zamawiający (nie mają ich na półce) zawsze zjawia się w ciągu krótkiego czasu od informacji że przyszły i nie ma możliwości posłuchać nawet w sklepie. Opinie zwrotne podobno są dobre, ale to tylko słowo osób trzecich. 

 Pierwsze monitory studyjne, które usłyszałem były to yamahy hs8 u kolegi w jego domowym studio. Od tamtego czasu wyleczyłem się z obaw przed sprzętem studyjnym. Znalazłem sprzęt, który najbardziej zbliżał się brzmieniowo do mojego wzorca czyli dźwięku detalicznego, dynamicznego i bez wyraźnych podbarwień. Pierwsze monitory jakie miałem u siebie to były właśnie hs8. Później miałem u siebie Fostex pm8.4.1, bardzo fajne monitory gdyby miały lepszą górę pewnie zostały by u mnie na dłużej. Obecnie mam u siebie dynaudio bm5a wspomagane subem bm9s i na dzień dzisiejszy nie mam ochoty szukać niczego innego w podobny budżecie.
Jeszcze mała kryptoreklama. ;)
Thomann.de - naprawdę fajne podejście do klienta 30 dni na testy i długa ponadstandardowa gwarancja.
Kiedyś w trakcie zakupów (towar już został wysłany do mnie) rozmyśliłem się, nie było problemów. Nawet nie zostałem obciążony kosztem transportu chociaż towar był już u mnie w mieście. Obsługa miła i władająca naszym językiem. Ceny lepsze niż w Polsce. Dla mnie wzór do naśladowania. Szczerze polecam tym bardziej tym, którzy potrzebują więcej czasu na decyzję.

Cytat: Bertrand w 15 Lipiec 2015, 19:51:26Ciekawią nie jeszcze M-AUDIO M3-6:
http://prosound.ixbt.com/monitors/m-audio-m3-6.shtml

I coś z tego ktoś zrozumiał co napisaliscie? Nie, nawet wy sami... Ja osobiście używam zestawu Yamaha rx... Kolumny oczywiście i tylko i wyłącznie pasywne 5.0(Koda) a jako subwoofera użyłem aktywny monitor dźwięku yamaha "hs-..." przetestujcie a zobaczycie różnicę, pomiędzy zestawem passive 5.1 a zestaw kolumn + aktywny monitor Yamahy jako sub...

PC (Spotify, AIMP) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600 | Brainwavz HM5

Heh... Eine kleine problem. Czy ktoś tu pisał o 5.1? Raczej chodziło o stereo, a nie kino domowe. ;)
A man can never have enough turntables.

Cytat: SPODEKss w 31 Maj 2016, 18:45:56I coś z tego ktoś zrozumiał co napisaliscie? Nie, nawet wy sami...
A ty to niby ten tego panie... jasnowidz?