Kolejna odsłona popularnego już sprzedawcy ze Szczecina. 11 wkładek z headshellami za 7000 zł. Wychodzi średnio blisko 640 za sztukę. W zestawie nie ma ani wybitnych wkładek, ani wybitnych headshelli. Polowanie na jelenia.
https://allegro.pl/wkladka-gramofonowa-headshell-11-sztuk-i7572644200.html#thumb/8
A man can never have enough turntables.

Aukcja z kolumienkami ZGZ10 z czasów PRL. Sprzedawano je głównie z niektórymi amplitunerami i była to taka mniejsza uboższa wersja większej odmiany. Niektórzy handlarze sądzą, ze na fali nostalgii sprzeda się wszystko.
Kolumienki poobijane, obudowy uszkodzone w stopniu dość znacznym, maskownice porwane. Zapewne warto uważać nie tylko na tę aukcję, ale i na sprzedawcę.
https://allegro.pl/kolumny-zgz-10-8-unitra-diora-1975-rok-renowacj-i7592543077.html

A man can never have enough turntables.

Kolejny przykład, że sprzedający na Allegro usiłują z kupujących robić idiotów. Wzmacniacz Diory sprzed lat rzekomo w wizualnym stanie bardzo dobrym. Strach pomyśleć, jak wyglądałby przedmiot w stanie złym.
Sprzedający 2struga.
A man can never have enough turntables.

Kogoś poniosło.

https://stereofonia.studio/pl/p/Gramofon-MICRO-SEIKI-DD-1/44

Micro DD-1 za 2900 zł.


Dziś na Facebooku jeden z członków grupy gramofonowej przyznał się wprost, że manipuluje aukcjami na Allegro. A dokładniej wystawia licytację, a potem na samym końcu ją wycofuje. Chodzi rzecz jasna o to, by nie sprzedać za tanio. Użytkownik franekss na Allegro. Ja bym tam unikał.
A man can never have enough turntables.