Bardzo ładnie napisałeś WOY. Właśnie wczoraj mnie znajomy pytał o playery, więc miałem dziś się zabrać za szukanie. A tymczasem jaka miła niespodzianka. Dam mu linkę... :)
A man can never have enough turntables.

Mam dobre doświadczenia z LG V10, jako odtwarzaczem cyfrowym, pilotem TV do mojego telewizora LG, sterownikiem Netflixa przez Chromecasta, nadajnikiem po bluetoocie do bezprzewodowych słuchawek Sennheiser PXC-550 z APTX i urządzeniu do rozmów na Whatsapp-ale nie jako telefon(karty nie ma w nim) .....itd.

W chwili obecnej przeglądam i analizuję możliwość następnego telefonicznego odtwarzacza LG:
LG G7 Thinq lub LG G7 lite- różnica w cenie ok 600zl

Teoretycznie w torze audio nie ma większych różnic między nimi - poza jedną: wersja "lite" nie odtwarza plików FLAC. Pomijam dla mnie nieistotne inne różnice- np. procesor, aparat -defacto wersja lite jest inaczej opakowanym starym modelem LG G6.
LG G7 thinq ma niesamowite recenzje muzyczne poparte kapitalnymi pomiarami.
Np https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/review-and-audio-measurement-of-lg-g7-thinq-smartphone.4468/
http://hd-opinie.pl/9180,aktualnosci,wiecej-takich-lg-g7-one-ifa-to-r-i-p-dla-wszelkich-dapow.html
https://www.soundstagesimplifi.com/index.php/equipment-reviews/60-lg-g7-thinq-smartphone
I to wszystko za ok 1450 zł: https://www.ceneo.pl/64093703.

Różnica w cenie to nowe słuchawki.  Może macie jakieś przemyślenia, lub wiadomości?

@piramidon

Mocno zastanawiam się nad tym telefonem, dla mnie jedyny minus tego smarta to bateria - 3000 mAh ale da się to przeżyć ;) Ma też niezły apart jak na smartfona z obiektywem szerokokątnym, dac Sabre na pokładzie, Snapdragona 845 i to wszystko w cenie do ok. 1450 zł, wg. mnie w tym przedziale nie ma konkurencji.
Nie znam się, to się wypowiem.

A czy masz jakieś przemyślenia nt wersji "lite"?

Cytat: Bertrand w 02 Lipiec 2019, 09:33:43dla mnie jedyny minus tego smarta to bateria
Gdy słucham, przestawiam telefon na tryb samolotowy.Włączam w tym trybie ponownie wi-fi i bluetooth. Wtedy baterii w LG V10 starcza na dwa dni słuchania.

Cytat: piramidon w 02 Lipiec 2019, 16:48:02
A czy masz jakieś przemyślenia nt wersji "lite"?

Szczerze mówiąc to nie rozpatrywałem tej wersji, co do baterii to w odwodzie zawsze pozostaje power bank ;)
Nie znam się, to się wypowiem.

#86 18 Lipiec 2019, 21:15:03 Ostatnia edycja: 18 Lipiec 2019, 21:22:51 by Bertrand
@piramidon

No i cóż... życie bywa przewrotne nie kupiłem LG G7 Thinq po który w zasadzie już jechałem do sklepu ;) choć do muzy jest to chyba najlepszy smartfon na rynku. Padło na Xiaomi Pocophone F1 ale z innych względów, jest to naprawdę bardzo dobry smart, w świetnej cenie w stosunku do tego co oferuje konkurencja, więc doszedłem do wniosku, że nie ma co przepłacać. Wracając do kwestii sonicznych, to pod Xiaomi podpinam dac SMSL Idea i jest więcej niż dobrze, i na moje potrzeby w drodze do i z pracy, choć nie tylko, ten układ sprawdza się idealnie. Inną kwestią pozostaje dobór słuchawek, tu jest duże pole do manewrów, co kto lubi.
Nie znam się, to się wypowiem.