Na Allegro czasem zdarzają się ciekawe aukcje. Nie polecam, ani nie odradzam, nie mam też nic wspólnego ze sprzedawcą. Sprzedawca zresztą nie ma 100% pozytywów. Z drugiej strony ceny nie są zabójcze, a magnetofony niektóre są naprawdę ciekawe. Między innymi jest Luxman z początku lat 80. Jest Pioneer, jest Kenwood z 3 głowicami. jeśli kogoś korcą magnetofony, to warto zajrzeć. Sprzedawca ma nick "italopeter".
A man can never have enough turntables.

A ja na szafie, w kartonie, mam Soniaka TC-K311. Niby niski model, ale sprawował się b.dobrze, miał autokalibrację taśmy, Dolby B,C,HXpro. Po 10ciu latach bezczynności pewnie wymaga przeglądu, ale z drugiej strony, nie zostało mi juz nic z czystych taśm, a i z nagranych też chyba nie będzie po tak długim okresie żadnego pożytku.

Jeżeli taśmy miałeś schowane w suchym nienasłonecznionym miejscu, to nie powinna się im stać żadna krzywda.

#3 22 Czerwiec 2018, 22:21:15 Ostatnia edycja: 22 Czerwiec 2018, 22:24:34 by porlick
Mam w kartonie, na szafie w pokoju- graciarni. Z dawnych czasów wiem, że taśmy co jakiś czas należałoby przewinąć, bo taśma skleja się i degraduje zapis. Po tylu latach bezczynności, może już być kicha (choć nie musi, jeśli kasety były dobrej jakości).
Mam też M8048- z ZRK, do miniwieży, czarny, DolbyB, wskaźniki na linijce led. Działa dobrze, lecz głośno, ostatnio bawił się nim syn i był pod wrażeniem :-)

Wiecie, ile kosztuje taki JVC RC-M70L? New Old Stock? Ponad trzynaście tysięcy peelenów! Zdębiałem.
A man can never have enough turntables.


A po co przepłacać za stare trupy. Jak można kupić nowiutki.
Jedyne 1200 pln.

Ale czad!
I pełna, współczesna funkcjonalność w stylu z lat 80-tych.

Nie żartuj? Ta podróba kosztuje 1200?
A man can never have enough turntables.

Oj tam, za styl się płaci.
A nawiasem... Gdzie wyświetlacz od CD i plików?