Jest leniwe sobotnie popołudnie. Za oknem zima, śnieży i wieje, a w piecu wesoło trzaskają równo popiłowane resztki płyty wiórowej ze starej meblościanki, wspomagane pociętymi plastikowymi butelkami po coli. Jest ciepło i miło, doskonała pora na posłuchanie muzyki. Wciskasz przycisk włącznika w swoim hajendowym Radmorze. Zielone lampki zapalają się, a w głośnikach pojawia się cichutkie mruczenie. Na talerz swojego hajendowego Bernarda kładziesz płytę, upuszczasz dźwignię ramienia i wygodnie rozsiadasz się w fotelu.

Aż tu nagle żona w kuchni łącza pralkę Franię i subtelny wokal Haliny Kunickiej przeplata się z rytmicznym trk-trk-trk-trk... Trochę przeszkadza, ale nadal próbujesz słuchać. Tymczasem sąsiad w garażu na podwórku właśnie naprawia swój sportowy motocykl SHL. Odpala silnik  i już po słuchaniu. Iskrząca cewka motocykla kompletnie zakłóca jedwabisty głos pani Haliny.

No jasny szlag by to wszystko trafił. Już nie wiesz co najpierw, czy starej przyłożyć, czy sąsiada zbluzgać. Dobry nastrój szlag trafił. A tym czasem jest rozwiązanie. Swojego Radmora i Bernarda podłączasz do Dark Matter Vooodoo. To filtr i kondycjoner napięcia. Żadne zakłócenia nie będą już straszne. Niech sąsiad kupi sobie ciągnik Ursus albo nawet BMW, ty spokojnie możesz delektować się muzyką, bo masz Dark Matter Voodoo!

No to ile waszym zdaniem panowie wart jest porządny techniczny filtr elektryczny wzbogacony o specjalne kamyki z alaskańskiego strumienia pobłogosławione przez innuickiego szamana w czasie 13 pełni ubiegłego roku?
A man can never have enough turntables.

Made In Universum  ;D ;D ;D
Musi być drogo. Kosmicznie drogo.

Był facet, który miał problemy z silnikiem swojego samochodu. Chodził od warsztatu do warsztatu. Wszędzie pierwsze podpinali komputer i na dzień dobry kasowali za elektroniczną diagnozę. Już tylko za to wybulił dwa tysiaki. A te powymieniane - rzekomo zepsute - części, drugie tyle. A silnik dalej kulał...
W końcu ktoś mu polecił gościa, który rzeczy niemożliwe załatwia od ręki a cuda w dwa dni. I pojechał tam.
A tam fachura podniósł maskę, wziął do ręki młotek, walnął... I silnik od razu przestał kuleć.
-Należy się 500 złotych
-Co?! Za walnięcie młotkiem 5 stów?!
-Nie za walnięcie, za wiedzę gdzie!

Ale jak ktoś pisze na swoim produkcie Made in Universum, to już raczej na pewno robi sobie jaja.
Dokładnie jak wtedy, kiedy przeglądam portal z wiadomościami a tam taka reklama: ma dopiero 19 lat, miesiąc temu pracowała jako sprzątaczka - teraz ma własny odrzutowiec...
Jak żałować potem ludzi, którzy w to wchodzą..?

Cytat: Darion w 23 Styczeń 2017, 11:53:08Ale jak ktoś pisze na swoim produkcie Made in Universum, to już raczej na pewno robi sobie jaja.
No jasne, że jaja. Miałem wolną obudowę i trochę części, więc skonstruowałem zgodnie z zasadami technicznymi taki filtr elektryczny. Po audiofilsku kondycjoner napięcia połączony z kondycjonerem ciemnej masy. ;)
A man can never have enough turntables.

#4 23 Styczeń 2017, 12:40:24 Ostatnia edycja: 23 Styczeń 2017, 12:42:17 by Darion
Zaraz, bo nie nadążam...
To Twoje dzieło z tym jajcarskim opisem?
Bo myślałem, że to kolejne "coś" znalezione w sieci i do kupienia za ciężką kasę.

Nie. Sam to zrobiłem. :)
A man can never have enough turntables.

"Ciekawe" nazwy firm (zwłaszcza azjatyckich) czy samych sprzętów w świecie high-end uśpiły moją czujność w tym przypadku :)   
Natomiast czytając gdzie to wyprodukowano pomyślałem, że facet/firma ma niezły tupet. Nie dość, że sprzedaje czary-mary, to jeszcze to pisze... A kupujący jak zombiaki; albo w tym dowcipie:
-działa?
-nie
-to poproszę


No, to się dowcip udał.

#7 01 Grudzień 2021, 07:53:05 Ostatnia edycja: 01 Grudzień 2021, 08:12:27 by porlick
Na Aliexpress chyba też dowcipnisie sprzedają gadżety:

https://a.aliexpress.com/_volsJ2

Oni tak na poważnie?

312,94 zł  10%OFF | HiFi Audio GND wzmacniacz dekoder głośnik Audio pole uziemienia skrzynka do strojenia oczyszczacz mocy elektroniczny czarny otwór pole ziemi
https://a.aliexpress.com/_vKVS8M

Cytat: porlick w 01 Grudzień 2021, 07:53:05Oni tak na poważnie?
Odkryli, że w bogatej Europie jest sporo ciemnej masy do zagospodarowania. :D
A man can never have enough turntables.