Ważne że poszerzasz horyzonty swoich upodobań muzycznych. I właśnie do tego mamy nasze forum (Twoje) :)
Hunter to tak na marginesie fantastyczny polski zespół. Jak mogę to zawsze bywam na ich koncertach.
Wielką zaletą są ich teksty (śpiewane po polsku) nie uwłaczając niczemu ich muzyce. Polecić w zasadzie można wszystko z ich twórczości. Każda z płyt niesie wielki ładunek emocjonalny.
Ja z nimi zetknąłem się dzięki pierworodnemu. Katował ich muzyką będąc w liceum ( muszę się pochwalić sławny łódzki Koper ) że aż szyby drżały.

Będąc kiedyś na ich koncercie przydarzył się śmieszny wypadek, awaria elektryczna.
Prądu zabrakło na jakieś 30 min. a co może zrobić zespół rockowy bez prądu...... nic klapa. I wówczas zaczął sytuację ratować maestro Jelonek (skrzypek zespołu ) zabawa z jego żartów muzycznych jakie zaprezentował była przednia.

A ja polecę dwa polskie zespoły: mocniejszy- Blindead i mocno łagodny Rosk. Oba na najwyższym poziomie.

Cytat: plotek.pl
Roger Waters nie odpuszcza i cały czas upiera się, aby publicznie komentować bieżące wydarzenia polityczne. Legendarny muzyk i założyciel zespołu Pink Floyd już w sierpniu zasłynął z kontrowersyjnej wypowiedzi, gdy nazwał Joe Bidena "zbrodniarzem wojennym" i zarzucił prezydentowi "rozpalanie ognia w Ukrainie". Teraz Waters napisał list otwarty do Ołeny Zełenskiej, w którym sugeruje, że Ukraina powinna wziąć na siebie część odpowiedzialności za trwający konflikt. Na reakcję pierwszej damy nie trzeba było długo czekać.
Dobrze, że się jeszcze nie urodził we wrześniu 1939, bo kazałby nam wziąć część odpowiedzialności za agresję Hitlera. Zapewne obozy koncentracyjne też by podzielił winą po połowie. Stary pierdolnięty ramol.
A man can never have enough turntables.

Jest wyrok w Luksemburgu w sprawie zespołu Kombi

https://gwiazdy.wp.pl/jest-wyrok-w-luksemburgu-w-sprawie-zespolu-kombi-6809840238275200a

Cytat: GregWatson w 07 Wrzesień 2022, 18:03:36Jest wyrok w Luksemburgu w sprawie zespołu Kombi
Nawet nie miałem pojęcia, że taka sprawa zaistniała. ;)
A man can never have enough turntables.

Nie pierwsza i nie ostatnia po rozpadzie zespołu, gdy różni założyciele chcą dalej kontynuować, a każdy chce mieć znany szyld.


"Byliśmy na miejscu. Z rozmów z mieszkańcami wynika, że większość lokatorów to single, część to freelancerzy, ludzie wolnych zawodów, pracujący w branży kreatywnej, a więc bardzo często zdalnie w domowym zaciszu, co nie pozostaje bez wpływu na ocenę uciążliwości wynikającej z pracy żłobka."

Chyba Nergala tam podkreślono, bo znany. A tam wszyscy chcieliby się tego żłobka pozbyć. Przyjrzałem się zdjęciom i ten ogródek ma jakieś 5 na 7 metrów. Żłobek jest w zwyczajnym mieszkaniu na parterze. I jest tam 16 dzieci do lat 3.
To może być uciążliwe.
A man can never have enough turntables.

Dzisiaj swoje 80 urodziny obchodzi MICK JAGGER.
RStonesHydePark030722_(49_of_125)_(52193656268)_(cropped).jpg.webp

pol_pm_ROGER-WATERS-The-Dark-Side-Of-The-Moon-Redux-2LP-226534_1.png

No nie wierzę w to co wyszperałem w necie :)))

Roger Waters wydaje płytę "Dark Side Of The Moon Redux".
Widzę że staremu piernikowi odwaliło już na dobre. Chyba że postanowił zaskowyczeć to po rosyjsku, co jest możliwe :)) zwarzywszy na jego obecny światopogląd.