Zespół Krokus, zachęca nas do kupna swojej nowej płyty z coverami tym:

Najnowszy teledysk Coma

Pamiętam, pamiętam...
1989 rok i wielki przebój także u nas.

Piosenkarka i autorka tego wielkiego hitu - Loalwa Braz Vieira - została odnaleziona martwa w swoim samochodzie w pobliżu Rio de Janeiro. Ciało zostało znalezione "całkowicie spalone".
Okoliczności śmierci wokalistki pozostają nieznane. Brazylijska policja zleciła przeprowadzenie sekcji zwłok.

Kaoma "Lambada"...
W maju do siedmiu polskich miast zawita cykliczna impreza poświęcona pamięci Ronniego Jamesa Dio.
Zacznie się 18 maja od Warszawy (Proxima), potem memoriałowy team skieruje się do - odpowiednio 19, 20, 21 maja - Lublina (Graffiti), Krosna (Iron), Krakowa (Zaścianek) oraz - w drugiej turze trasy, w dniach 25, 26, 27 maja - Olsztyna (Nowy Andergrant), Bydgoszczy (Estrada Stage Bar) i Gdańska (Kwadratowa).

Biedronka w walentynkowej promocji sprzedaje płyty CD:
Dylan, Cohen, Jackson, Sinatra, Santana, Bowie, Sade i inne.

"Divine Termination" to nowa kompozycja, która znajdzie się na składance best of, zatytułowanej "Best + Live", ukaże się ona 10 marca. W składzie Chickenfoot grają: Joe Satriani, Sammy Hagar (wokal), Michael Anthony (bas) oraz bębniarz Red Hot Chili Peppers, Chad Smith.


I jak Wam się podoba audiofilski mebelek :)

Fajny. Ale... to powinien być okrągły stół. Oczywiście w kształcie winylowej płyty. ;)
A man can never have enough turntables.

Jest ekstra. Tak pod lata 70 jakby.

Autobiografia Phila Collinsa p.t." Jeszcze nie umarłem".

Wokalista, perkusista, kompozytor, autor tekstów i aktor. Artysta, któremu udało się sprzedać ponad sto milionów płyt. Teraz zaskakuje swoich fanów szczerością i talentem do snucia opowieści. "Jeszcze nie umarłem" to osobista, dowcipna, pozbawiona upiększeń autobiografia piosenkarza. Phil Collins opowiada o swoim życiu, spektakularnych sukcesach i niepowodzeniach, a także małżeństwach i rozwodach oraz obecności na listach przebojów i... pierwszych stronach brukowców. To historia wielkiej kariery jednego z najbardziej znanych twórców muzyki pop.

Do tego niepublikowane wcześniej fotografie z prywatnego archiwum. Według Collinsa nie warto czytać jego istniejących biografii, bo niewiele mają wspólnego z prawdą. Tę artysta odkryje dopiero teraz.

Cena 50 pln.