Weedpecker
Pochodzą z Warszawy, grają od 2012 roku, ich płyty utrzymane są w klimatach Kyuss, Karma To Burn, upraszczając jest to STONER z psychodelicznym zacięciem.
Wydali jak dotąd trzy płyty, oczywiście wszystkie godne polecenia :)

Earthless pochodzą z USA (San Diego), grają odmianę stonera połączoną z psychodelią, fuzz rockiem w większości są to numery instrumentalne ale też od czasu do czasu, zaśpiewane przez gitarzystę Mitchela.
Interesująca jest forma ich nagrań. Otóż utwory trwają od 14 do 30 min. i są jakby wielką improwizacją. Słucha się tego świetnie, zero nudy.

Trzech muzyków w składzie a dzieje się tyle że aż trudno uwierzyć :)
Polecam nie tylko fanom gatunku 8)

Och Earthless  pamiętam jeszcze jak mi ojciec puszczał, nasza rodzina to sami metale, mamy jakieś 3 płyty w domu
Jak działają [url=https://powiekszanie-piersi.net.pl/powiekszanie-biustu-metody-i-cel-powiekszenia-piersi/] kremy na powiększenie biustu [/url]?

チャーチ・オブ・ミザリ pochodzą z Japonii (Tokyo) grają i ryczą o masowych morderstwach i seryjnych mordercach. Ich stylem to wymieszane klimaty stonera, doom, sludge. Ogólnie jest pysznie. Fantastyczne aranżacje i wszystko przemyślane do najdrobniejszego szczegółu. Robią na każdej swojej płycie boski hałas.
Wydali łącznie od 2001 roku sześć albumów i wszystkie są wyśmienite.


Mustasch
Zespół działa w (Goteborgu) Szwecja. Grają odmianę stonermetal z natychmiast rozpoznawalną manierą muzyczno-wokalną.
Mimo różnych roszad w zespole od 2002 roku utrzymują bardzo wysoki poziom swoich płyt i trudno jest wybrać coś szczególnego polecenia.
Zatem polecam każdą  :) 8)

A to okładki płyt.

c.d.

c.d.