#20 08 Kwiecień 2019, 14:59:35 Ostatnia edycja: 08 Kwiecień 2019, 15:02:13 by WOY
Dla zagorzałych wielbicieli, Rammstein jakiś czas temu przygotował niespodziankę w postaci Liebe Is Fur Alle Da (Special Deluxe Version).
Za jedyne 825 pln. wchodzimy w posiadanie:

Aluminiowa walizka [o wymiarach 60cm x 27cm x 16cm i wadze ok 9kg] zawiera limitowaną podwójną edycje CD "Liebe Ist Fur Alle Da". W zestawie specjalne gadżety.

Cytat: Mack w 01 Kwiecień 2019, 14:23:30Chodzi o to ,że nie wolno nikomu liczyć. Bo jak by czasem liczenie wyszło inaczej niż 'ogólnie przyjęte za słuszne' to idziesz do pudła .
No kurde, co za pierdolenie!

heh, cóż za elokwencja

A man can never have enough turntables.

Cytat: Mack w 29 Kwiecień 2019, 15:38:26heh, cóż za elokwencja
A czego byś oczekiwał? Liczba ofiar Drugiej Wojny Światowej, które zginęły w obozach nie jest czymś, co mozna przypuszczać, dowolnie kształtować, bądź w jakiś sposób wymyślać. Nawet jeśli szacunki gubią dziesiątki tysięcy, to nadal pozostają doskonale udokumentowane miliony. Tylko David Irving trafił do więzienia i to nie bez powodu.
Powodowany swoimi poglądami ideologicznymi Irving systematycznie i z premedytacją zniekształcał i manipulował materiałem historycznym; z tych samych powodów przedstawił Hitlera w niemożliwym do usprawiedliwienia, pozytywnym świetle, przede wszystkim w związku z jego stosunkiem do Żydów i odpowiedzialnością za ich traktowanie; że aktywnie zaprzecza istnieniu holocaustu, że jest antysemitą i rasistą związanym z prawicowymi ekstremistami propagującymi neonazizm.
Jeśli jesteś nazistą, to miej odwagę powiedzieć całą prawdę i ponieś konsekwencje, a nie tchórzliwie rzucasz insynuacjami.

A ja ci mówię odpierdol się ode mnie w końcu. Wez sobie tego drugiego bolszewika i nawzajem się utwierdzajcie w swojej nieomylności i monopolu na obiektywizm. EOT.

Cytat: Mack w 11 Maj 2019, 08:48:36A ja ci mówię odpierdol się ode mnie w końcu.
Nie wdając się w polemikę, zwracam uwagę, że mamy przestrzegać zasad kulturalnej dyskusji. Bluzganie do kulturalnej dyskusji nie należy.
A man can never have enough turntables.

Te ich teledyski są fenomenalne :)

Dotarł do mnie nareszcie tegoroczny Rammstein w wersji winylowej. Płyta wydana bardzo starannie. Gruba okładka (gatefold), płyty zapakowane w tekturowe koperty (bez folii) >:(
Fajnym dodatkiem są zdjęcia muzyków dołączone do albumu.
Płyty oczywiście grają w szybkości 45 rpm. co daje lepszą jakość dźwięku i to faktycznie słychać.
A zawartość muzyczna ? No cóż...... pierwsza płyta to petarda w stylu jaki znamy i lubimy, typowe dla Rammstein przebojowe granie. Natomiast druga jest taka spokojna, balladowo smuciarska.
Możemy zatem w zgodzie z nastrojem zapuścić tę która bardziej nam przypasuje :)
Wrażenie jakie odniosłem po kilku przesłuchaniach jest raczej mocno pozytywne ale muszę jeszcze zaznajomić się z drugą płytą dokładniej (teksty) może będę bardziej zadowolony :)
Oczywiście zespół musiał zakpić z fanów i dopiero w dniu premiery poznali poprawną okładkę płyty.
Ponoć okładkowa zapałka ma 12 metrów i już wjechała do nas tirem promować wydawnictwo.Kolejny teledysk Rammsteina. Zna ktoś niemiecki? ;)
A man can never have enough turntables.