Muzycy Led Zeppelin nie popełnili plagiatu, komponując wstęp do swego ponadczasowego szlagieru "Stairway to Heaven" - orzekła w czwartek ława przysięgłych w Los Angeles, zabierając głos w sporze prowadzonym przez fanów od dziesięcioleci.
Muzycy zespołu Spirit jednak nie poprawią kondycji swoich kont :D

Peter Gabriel - I'm Amazing

https://www.youtube.com/watch?v=t_OtfstmDgo

Tak. Autentycznie mnie to ciekawi.

Jak to jest możliwe...?

Ze względu na dobrze zaopatrzone stoisko płytowe w MM udałem się tam pewnego popołudnia celem pobuszowania po półkach. Zawsze w takich miejscach (marketach) puszczana jest jakaś muzyka. Przyznam się, że w ogóle nie wiem co - jakoś puszczam mimo uszu. Tym razem po okołu 30 minutach zasłuchałem się, bo... Coś natarczywie włamywało się do mojej łepetyny.

Jak to możliwe, że facet potrafi w tym roku szumnie i z pompą obchodzić jubileusz 20-lecia pracy "artystycznej"?! Jak to możliwe, że na "tym" potrafił dorobić się własnego samolotu?!  Jak to możliwe, że przez te 20 lat w ogóle nie nauczył się jeszcze śpiewać?!
Fałszowanie zabijało mi mózg! A te grafomańskie teksty!!!
Takie "coś" powinno być ścigane z tego samego paragrafu co gwałt! Spytałem żony jak "to" odbiera - powiedział, że jak natychmiast nie wyjdziemy to ją coś trafi...

Ich Troje i Michał Wiśniewski!

@#8^~~88**$###@&(#$$%)

I jeszcze taka wiadomość:
http://www.infokatowice.pl/2016/06/24/fala-krytyki-mieszkancow-katowic-zwiazku-400-tys-zl-transmisje-koncertu-troje-czego-wie-rzecznik-magistratu/

I jak tu nie wypić?, @#8^~~88**$###@&(#$$%)


Co za gość, no wprost nieprawdopodobne ;D

#24 28 Październik 2016, 22:39:48 Ostatnia edycja: 28 Październik 2016, 22:41:38 by WOY
Interesujące naśladownictwo Pink Floyd :) ?

Najnowszy album Metalliki "Hardwired... To Self-Destruct" zadebiutował na pierwszym miejscu amerykańskiej listy Billboardu.
Począwszy od czarnego albumu z 1991 roku, każdy z kolejnych pięciu studyjnych albumów Metalliki debiutował na pierwszym miejscy amerykańskiej listy przebojów Billboard 200.

Joe Bonamassa udostępnił do darmowego ściągnięcia 12 utworową kompilację swoich nagrań.

Kompilacja zawiera utwory zebrane z kilku wydawnictw gitarzysty i dostępna jest do ściągnięcia na stronie Joe Bonamassy - https://jbonamassa.com

Lista utworów:

01 I Know Where I Belong
02 Mountain Time
03 The River
04 Bridge to Better Days
05 One of These Days
06 The Ballad of John Henry
07 Blue and Evil
08 Dust Bowl
09 Driving Towards the Daylight
10 Slow Train
11 Different Shades Of Blue
12 Drive

Joe Bonamassa nagrywa obecnie czwarty album Black Country Communion, a na kolejne miesiące zaplanował serię koncertów po Stanach Zjednoczonych (luty i marzec) i Europie (kwiecień i maj). Niestety, tym razem z rozpisce koncertowej gitarzysty zabrakło Polski.

Elektryczno-akustyczna gitara Micka Jaggera, podarowana Fundacji WOŚP przez firmę Mastercard, została wylicytowana za 175 tys. zł.

12 letni Tye Trujillo, syn basisty Metalliki, dołączy do formacji Korn podczas nadchodzących koncertów w Ameryce Południowej.
"Nieprzewidziane okoliczności" sprawiły, że podczas trasy po Ameryce Południowej w szeregach Korn nie może wystąpić stały basista zespołu Reginald "Fieldy" Arvizu. Nie byłoby w tym niczego wyjątkowego, gdyby nie fakt, że jego zastępcą zostanie 12 letni syn basisty Metalliki, Roberta Trujillo - Tye Trujillo. Tye na co dzień gra w zespole The Helmets.

@WOY

Zawsze twierdziłem, że Korn to jest muza dla nastolatków ;)
Nie znam się, to się wypowiem.