Metal Hammer.

1/2018

Poza podsumowaniem roku w nowym wydaniu znajdziecie także szereg interesujących artykułów dotyczących m.in. Black Label Society, Cavalera Conspiracy, Watain, Machine Head, Hammerfall, Magnum, Ulver, Horrorscope, Anima Damnata czy Avenged Sevenfold. Znajdziecie też kalendarz na rok 2018.
Do części nakładu dołączono składankę CD z najnowszymi utworami Black Label Society, Helloween, Anvil, Corrosion Of Conformity, Machine Head, Destruction, Magnum i wielu innych.

MICK WALL
Guns N' Roses. Ostatni giganci z rockowej dżungli

Wydawca: In Rock.

Cena: 39.85 pln.

GEORGE CASE
Jimmy Page. Dobre czasy, złe czasy.

Wydawca: In Rock.

Cena: 39.85 pln.

Autor biografii, jako historyk sztuki i znawca kultury masowej, opisuje nie tylko fakty z życia gitarzysty Led Zeppelin. Zwraca szczególną uwagę na aspekt duchowy, który ukształtował Page`a jako artystę i jako osobę. Obala mity narosłe wokół jego twórczości i pokazuje, dlaczego ludzie pokochali muzykę Led Zeppelin.

Biografia T.Love, książka ukazała się w idealnym czasie. Niedawno świętowaliśmy 35 lecie działalności grupy, przy jednoczesnej jasnej informacji, że od stycznia 2018 roku działalność zespołu zostaje zawieszona. Staszczyk w wywiadach podkreśla, że czuje się zmęczony i najzwyczajniej mu się nie chce tego na chwilę obecną ciągnąć. Takich kryzysów Muniek miał wiele, czego można dowiedzieć się z biografii Patryas, więc kto wie, czy na przyszłorocznych Juwenaliach znów nie będziemy się bawić razem z reaktywowanym


Wydawnictwo: In Rock Music Press
ISBN: 9788364373534
Rok wydania: 2017
Oprawa: broszurowa
Strony: 272
Cena: 31 pln.

Metal Hammer

2/2018

W numerze obszerne rozmowy z Tribulation, In Vain, Avatar, Akercocke, Michelem Schenkerem, Riot oraz Orphaned Land. Nie brakuje także stałych rubryk, recenzji książkowych, koncertowych i płytowych, m.in. najnowszej płyty grupy Galahad.

Metal Hammer.

3/2018

W nowym wydaniu znajdziemy teksty o grupach Kino, Kayak, Ministry, Emperor, Pestilence, Long Distance Calling, Napalm Death, Xentrix i wielu innych.

Kiedyś WOY anonsował książkę o grupie "Republika". Kupiłem to jakiś czas temu w wersji elektronicznej, ale zawsze miałem coś innego do przeczytania. Dziś zacząłem i powiem wam, że wciągnęło mnie, choć nie jestem miłośnikiem tzw. literatury faktu.
A man can never have enough turntables.

22 marca nakładem poznańskiego Wydawnictwa Kagra ukaże się książka "Budgie - Time To Remember. Rewolucja Budgie w stylu heavy (1980-2010)" której autorem jest Chris Pike. Budgie dokonał znacznego – choć często pomijanego – wkładu w ewolucję ciężkiego rocka i metalu. Wbrew przeciwnościom losu, ten niewielki zespół z Walii pomógł zdefiniować i ukształtować nowy muzyczny gatunek.

Książka, która ukaże się 22 marca liczy aż 600 stron, jest wydana na papierze kredowym i bogato ilustrowana.

Więcej: http://www.kagra.com.pl/budgie/budgie-time-remember-rewolucja-budgie-w-stylu-heavy-1980-2010

Metal Hammer.

4/2018

W nowym wydaniu znajdziemy: Kreator, Myles Kennedy, Cochise, Amorphis, Kamelot, Arena. Jak zwykle nie zabrakło stałych rubryk – recenzji płytowych (w tym progrockowych), koncertowych i książkowych, Na Zachód Od Metalu czy Die Young.

UWAGA ! ! !

Przestrzegam przed zakupem kwietniowego numeru Metal Hammera
Jest to bubel w którym brakuje kilku stron.