A ja sobie gram tę płytę. Oczywiście winylowo gram.
Suzanne Vega - Solitude standing
Na tym nagraniu, które wcześniej już prezentowałem, faktycznie słychać brum. Winna była Rega Fono Mini A2D.
A man can never have enough turntables.

Aktualnie
Kossoff Kirke Tetsu Rabbit "Sammy's Alright"

https://www.youtube.com/watch?v=bdxSpwwWhtc

Dave Holland/Pepe Habichuela "Hands"

Eurowizji :))
Nie szukaj prawdy, po prostu odrzuć swoje poglądy. Odrzuć swoje teorie. Prawda nie jest czymś, czego się szuka, ona jest.
Są trzy fazy ujawniania się prawdy. Najpierw prawda jest ośmieszana, potem spotyka się z gwałtownym oporem, a na koniec traktowana jest jako oczywistość.

Mark Lanegan i bardzo fajna płyta "Blues Funeral"Próbowałem oglądać Eurowizję, ale przy "Wąsach" już zupełnie wymiękłem - nie dałem rady  :'(
Stąd teraz - Dee Alexander "Wild Is The Wind"

Thorogood! Doskonały wybór, a LP brzmi całkiem całkiem :). Tytułowy song podoba mi się jednak bardziej w poniższej wersji. Polecam!Ja właśnie z LP gram ostatnie Dead Can Dance. Doskonała muzyka, a przy tym niezmiernie przyjemna realizacja i jakość nagrania.


Na powolne rozbudzanie - Keith Jarrett Trio Standards vol. 1
Z przepękną interpretacją "Meaning Of The Blues"

Od wczoraj słucham nowej płyty zespołu Illusion "Opowieści" i muszę powiedzieć, że mimo wielu pozytywnych recenzji ta płyta mnie nie bierze, jakieś wielominutowe mielizny, ni to psychodelia, ni to ambient na gitarach, w ogóle jakoś nie przepadam za brzmieniem z 5 strunowym basem o obniżonym stroju, bas jest wtedy wolny i ciągnie się jak jakaś pulpa.

Mari Boine Persen - Vuoi Vuoi Mu, Idjagiedas

Nie znam się, to się wypowiem.