Ale jakby na to nie patrzeć on ma dopiero 12 lat !

Mozart miał mniej, Chopin też, gdy zaczynali koncerty dla dorosłych. ;)
A man can never have enough turntables.

No dobra, ale wówczas było mniej wódy a i narkobiznes kręcił się chyba tylko wokoło morfiny.
Już Cię widzę jak dajesz swoje dziecko, do tych dzikusów z Korna ;D

Cytat: WOY w 22 Kwiecień 2017, 18:30:24Już Cię widzę jak dajesz swoje dziecko, do tych dzikusów z Korna ;D
Moje dziecko to całkiem stare jest już. :)
No niewątpliwie mogą być jakieś względy pozamuzyczne, które skłaniają do rezerwy w tej materii. Z drugiej strony nastoletni Chopin występujący we Wiedniu stał się przyczyną nadmiernego entuzjazmu publiczności, ktora zachowała się prawie jak kibole na stadionie. W drobne drzazgi połamali krzesła i ławki w sali koncertowej. :)
A man can never have enough turntables.

Stairway To Heaven (Led Zeppelin); Cover by Jadyn Rylee.

Takie coś wygrzebałem i przyznam się że jestem pod ogromnym wrażeniem.
Mianowicie pewna znana sieć sklepów, ma w ofercie płytę grającą wspak :)

Dokładnie jej opis brzmi tak:

"Płyty winylowa Maurice Ravel, Boléro, La Valse, Netherlands Philharmonic Orchestra, Carlo Rizzi, conductor

Płyta na której zarejestrowano dwa utwory  Maurycego Ravela, La Valse i Bolero w wykonaniu Netherlands Philharmonic Orchestra pod batutą Carlo Rizziego. Album został nagrany w studiach audiofilskiego wydawnictwa Tacet. To niebywała okazja, aby usłyszeć efekt pracy znakomitych holenderskich muzyków i znanych z dążenia do perfekcji realizatorów dźwięku niemieckiego studia nagrań.

La Valse, un poème choréographique (poemat choreograficzny) jest utworem orkiestrowym przeznaczony jest na orkiestrę w składzie: 2 flety i picolo, 2 oboje plus rożek angielski, 2 klarnety i klarnet basowy, 2 fagoty plus kontrafagot, 2 trąbki, 3 puzony, tuba, kotły, bęben, cymbały, triangel, tamburyn, tam-tam, glockenspiel, 2 harfy i smyczki.

Bolero Ravel  skomponował na zamówienie Idy Rubinstein.  W założeniu utwór był muzyką do widowiska baletowego w choreografii Bronisławy Niżyńskiej, a sam kompozytor nazywał go studium instrumentacji. Bolero jest utworem orkiestrowym przeznaczony jest na orkiestrę w składzie: Piccolo, 2 flety (drugi flet dubluje piccolo), 2 oboje (drugi obój dubluje obój miłosny), rożek angielski, klarnet Es, 2 klarnety B, klarnet basowy, 2 fagoty, kontrafagot, 4 rogi, trąbka piccolo D, 3 trąbki, 3 puzony, tuba, 3 saksofony (1 sopranino, 1 sopranowy, 1 tenorowy), kotły, 2 bębny małe, cymbały, gong tam-tam, czelesta, harfa i kwintet smyczkowy: (skrzypce, altówki, wiolonczele i kontrabasy).

UWAGA! Ze względu na charakter utworu, wytwórnia zdecydowała się na odwrotne odtwarzanie ścieżki. Ramię gramofonu kładzie się na środku płyty winylowej, obraca się ona zgodnie z ruchem wskazówek zegara, natomiast wędruje ku krawędzi płyty. Posiadacze niektórych modeli gramofonów automatycznych nie będą w stanie odtworzyć tego nagrania. "

A to ci heca.

Cytat: WOY w 15 Sierpień 2020, 16:16:47A to ci heca.
O mein gott :D
A man can never have enough turntables.

Zespół Toto może poszczycić się kolejnym wielkim sukcesem. Z przebojem "Africa" dołączyli do takich artystów jak Guns N' Roses, Nirvana, Linkin Park czy Queen, których przeboje przekroczyły miliard odtworzeń w serwisie Spotify.