Przypomniało mi się że coś w temacie widziałem ;)

Takie to już wyłącznie do death metalu. :)
A man can never have enough turntables.

Cytat: kptsovva w 25 Sierpień 2014, 20:13:44
Przypomniało mi się że coś w temacie widziałem ;)

Ło matko, ktoś ma niezłą... wyobraźnię.

U mnie znaczące zmiany :)
Wreszcie mam gdzie oglądać swoją kolekcję koncertów DVD.

Nooooo!
Kolekcja po prawej stronie jest imponująca. Gratulacje.
Pod kolumnami widzę fajne podstawki. Nietypowe. Z czego i skąd je masz? :)
A man can never have enough turntables.

Mamy w Łodzi taką ogromną hurtownię i "krajalnię" marmuru, granitu........
Wykonują przeróżne projekty. To pod kolumnami, to odpad po wyciętych otworach w plastrze granitu, który służy jako blat w czyjejś łazience :)

Ciekawe. :)
Musze podpowiedzieć znajomemu, który ostatnio zmagał się z problemem kolumn na dość miękkim dywanie. Nie były szczególnie stabilne. A takie coś na pewno by mu pomogło. Kolce odpadają, żona nie pozwala... ;)
A man can never have enough turntables.

W hurtowniach i u kamieniarzy jest sporo odpadów, które są pieczołowicie zbierane. Można to odkupić za ułamek ceny gotowego produktu, który został zlecony do wykonania.

Znalezione na Fejsbuku. Nie wiem jak to gra, ale wygląd bardzo mi się podoba. Autor wrzucił to do publicznej grupy, więc chyba nic złego, jak wam też pokażę (grupa Fb nazywa się audiomuzofans).
A man can never have enough turntables.

Wypisałem się z tej grupy, natężenie "ja słyszę" i grających kabli itp. w wykonaniu kompletnych technicznych głąbów w pewnym momencie to było zbyt dużo dla mnie. I żeby nie było, pisze tam też wielu ogarniętych gości tyle, że ja już nie mam chyba siły by się kopać z przysłowiowym koniem. Tak na marginesie to ta grupa jest zamknięta i posty są widoczne tylko dla jej użytkowników, nie mniej właściciel tego pokoju nie ma czego się wstydzić, wygląda to fajnie i estetycznie.
Nie znam się, to się wypowiem.