Zaczął się nowy rok i na pewno w tym roku powstaną piękne i cudowne gadżety audiofilski. Właśnie znalazłem kandydata do tytułu najbardziej oszukańczego i bezsensownego gadżetu w tym roku.

Kandydat: Bazodrut Antenne
Producent: Bazodrut
Cena: 666 PLN
Kraj: Polska
Opis producenta: Wprowadzamy do oferty niezwykły gadżet, który skutkiem działania zadziwi nawet najbardziej zagorzałych przeciwników audio voodoo. Jest to nasz pierwszy produkt z serii Bazodrut Antenne do zastosowania w każdym urządzeniu, które posiada niewykorzystywane gniazdo rca a więc: cd player – gniazdo digital out, preamp – gniazd wolnych do woli, dac – wolne gniazdo rca, wzmacniacz – jeśli posiada wolne gniazda rca. Jak to działa? W dużym skrócie jest to pożeracz wszelkiego, szkodliwego dla pracy urządzeń audio / i naszego zdrowia / promieniowania emitowanego przez: sieć komórkową, i radiową, pracę routera i sieci internetowej, emisję promieniowania przewodów energetycznych w ścianach i z przewodów zasilających twój system.


A man can never have enough turntables.

Zawsze w takich przypadkach zastanawiałem się czy to pospolici naciągacze, czy też może po prostu jajcarze. Bo jeszcze ta cena... :)

Szykuje się nam kolejny polski Nobel?  ;D
Nie znam się, to się wypowiem.

Cytat: Darion w 19 Marzec 2019, 06:37:50Zawsze w takich przypadkach zastanawiałem się czy to pospolici naciągacze, czy też może po prostu jajcarze. Bo jeszcze ta cena...
Też mam dziwne skojarzenia. Ale na pewnym forum ktoś napisał, że bez spróbowania, czy to działa i jak działa, to nie jest krytyka tylko drwiny, a tak się nie powinno robić. Well...

Cytat: marketingZ przełącznikiem AQVOX nagranie pokazuje, co w nim jest. Struny imponują swymi bogatymi kolorami i znikają bez wysiłku. Dźwięk jest jeszcze bardziej trójwymiarowy i odkrywam wcześniej nierozpoznane szczegóły. Instrumenty wydają się bardziej kolorowe i wyprofilowane. W tym samym czasie wokół poszczególnych instrumentów tworzy się piękna przestrzeń
Jedyne 400 €. Jak za darmo.

#5 31 Lipiec 2019, 20:45:59 Ostatnia edycja: 31 Lipiec 2019, 20:48:00 by Bertrand
@zetempowiec

Kilka lat temu przestałem w zasadzie czytać te wszystkie audiofilskie pierdolety* i raz na jakiś czas jak gdzieś się na nie natknę /np. wpis powyżej/ to odnoszę wrażenie, że są dziełem osób nie w pełni władz umysłowych, serio tak to widzę.

* Polecam wszystkim :)
Nie znam się, to się wypowiem.

Myślę, że ci co produkują to i recenzują to mają całkiem dobrze zorientowane władze umysłowe na dymanie głupich. ;)
A man can never have enough turntables.

Dla mnie i tak audiovoodoo wszechczasów będzie przewód optyczny z nawleczonymi rdzeniami ferrytowymi (bo chyba to rdzenie pod plastikiem).