Znam kilka osób używających  Raspberry Pi. Sam jednak dość dawno nie miałem z nią do czynienia. Raczej nie słyszałem, by się jakoś bardzo grzała, choć teraz są nowsze i bardziej wydajne modele, więc kto wie.
Trudno mi powiedzieć, jaki moduł trzeba dodać, żeby zastosować wyjście koaksjalne. Zbyt długo nie miałem z tym do czynienia.

Druga sprawa. Kiedyś mieliśmy ogromne problemy z typowymi kontami spamerskimi. Dlatego dział dyskusje staje się dostępny po napisaniu 5 postów w działach typowo technicznych.
A man can never have enough turntables.

#51 27 Styczeń 2021, 10:20:39 Ostatnia edycja: 27 Styczeń 2021, 10:22:31 by Kris_Floyd
Cześć,

a koniecznie na Rpi?
Na aukcjach, terminal, na którym postawisz wspomniany wyżej system Daphile kupisz juz od 30 pln (potrzebujesz 1GB RAm i 2GB dysk na system, procek w zasadzie każdy to uniesie),  do tego DAC na USB z coaxialem na którym Ci zależy i voila. Pliki, strumienie, NASy, TuneIn, TIDAL, Spotyfi, etc. I co ważne - terminal ma pasywne chłodzenie i dyski SSD lub CF, więc żadnych dodatkowych szumów od wentylatorów.

Pomysł dobry, ale Malinę już mam i bym zagospodarował w ten sposób. Na razie mam z niej sterownik w.r.potrzeby, dodatkowy komputer i linuksowy poligon (udało mi się nawet zobaczyć czerwony ekran śmierci). ;-)