Znalazłem na Allegro:
http://allegro.pl/diy-seas-morel-jantzen-audio-frontowe-kolumny-i4789702065.htmlKolumny wykonane idealnie, choć mało oryginalne, bo wystrojem nawiązują nieco do wyrobów Castle.
Zdjęcia wykonane profesjonalnie, lepsze niż mają obecne na rynku niektóre polskie firmy. Ciekaw jestem, czyje to kolumny. ;)
A man can never have enough turntables.

Kolumny bardzo ładnie wykonane. Ciekawe czy mu się zwrócą choć koszty części :)

Przypuszczam, że to jednak jest sondowanie rynku. Zapewne zestaw osiągnie cenę około 6 tysięcy, a jeśli nie to przed końcem aukcji zostanie wycofany.
A man can never have enough turntables.

Cytat: StaryM w 12 Listopad 2014, 11:03:34
Przypuszczam, że to jednak jest sondowanie rynku. Zapewne zestaw osiągnie cenę około 6 tysięcy, a jeśli nie to przed końcem aukcji zostanie wycofany.
Nie wydaje mi się. Zdjęcia raczej są domowe (na aukcji).

Cytat: jar1 w 12 Listopad 2014, 11:39:53Nie wydaje mi się. Zdjęcia raczej są domowe (na aukcji).
To są domowe zdjęcia? Nagle każdy twórca DIY dysponuje lustrzanką z porządnymi obiektywami, które pozwalają na uzyskanie bardzo małej głębi ostrości? I każdy dysponuje specjalnie przygotowanym pomieszczeniem do prezentacji przedmiotów? Spośród kilkunastu zdjęć są tylko dwa na których widać tło (pomieszczenie, w którym robiono zdjęcie).
No chyba, że jestem zacofany i nie wiem, ze w Polsce amatorska fotografia wkroczyła na wyżyny sztuki, a posiadane przez przeciętnego diyowca aparaty mają możliwości profesjonalne odpowiadające cenie kilkudziesięciu tysięcy złotych. Zadaj sobie trochę trudu, a łatwo stwierdzisz, ze zdjęcia były robione kilkoma obiektywami.
A man can never have enough turntables.

Cytat: StaryM w 12 Listopad 2014, 11:53:07No chyba, że jestem zacofany i nie wiem, ze w Polsce amatorska fotografia wkroczyła na wyżyny sztuki,
Jesteś, i nie ma to nic wspólnego ze wkroczeniem sztuki amatorskiej fotografii na wyżyny ;)
Popatrz na to zdjęcie.

Nie czytasz dokładnie. Napisałem, że tylko dwa zdjęcia na kilkanaście pozwalają na zobaczenie tła pomieszczenia, kilka z nich było robionych aparatem kompaktowym (te z datą) a reszta wysokiej klasy lustrzanką i to raczej przez profesjonalistę. To które ja zacytowałem jest niezłym dowodem.
A man can never have enough turntables.

Widzę, że StaryM ma skłonność do teorii spiskowych :)

Takie zdjęcia można zrobić byle lustrzanką za 1,5 tys., a 50mm 1,8 można kupić za parę stów...

Co do kolumn, to w domu można dopieścić kolumny lepiej niż w produkcji seryjnej, więc to żadna rewelacja jest, jak ktoś się zna na stolarce, oczywiście :) Albo zlecić stolarzowi. Co za problem ?!?

Nasz kolega chyba jednak dowiedział się czegoś więcej i napisał.
http://hiend-audio.com/2014/11/12/mala-perelka/
Wygląda na to, że jednak moje przypuszczenia nie były bezpodstawne. ;)
A man can never have enough turntables.

Nasz kolega jest taki samym wyznawcą teorii spiskowych :) I widać, że dowiedział się o tym rewelacyjnym produkcie na tym właśnie forum :)

To coś więcej, to co to jest niby? Bo nowych faktów nie zauważyłem, oprócz przypuszczeń.

Jak ktoś coś zrobił na CNC, to nie znaczy, że go posiada...