Stojaczki po taniości do surroundów- rurka stal z końcówkami, które były jakimiś przejściówkami hydraulicznymi, podstawa z płyty wiórowej, górny zaczep z kątownika ciesielskiego, całość skręcona gwintem z metra.

Dziwne, u mnie wszędzie były w pionie- w folderze, przeglądarce grafiki, nie wiem czemu je tu obróciło.

Cytat: porlick w 31 Lipiec 2018, 00:18:31Dziwne, u mnie wszędzie były w pionie- w folderze, przeglądarce grafiki, nie wiem czemu je tu obróciło.
Temu mechanizmowi dodawania fotek daleko jest do SI. Podejrzewam, że jakaś informacja w metadanych musiała zostać. Nie robiłeś przypadkiem zdjęć aparatem w pionie?
A man can never have enough turntables.

Kolejny pomysł na tanie podstawki pod kolumny, jednakże bez rezygnowania z jakości, czy funkcjonalności. Oto podstawki z "loftowych kwietników" i poszerzanych podstaw z malowanej sprejem sklejki. Pod spodem osadziłem gwinty, do których wkręciłem śruby z łbem stożkowym dla wygodnego poziomowania. Na górnej półce są przyklejone samoprzylepne, silikonowe "soczewki" w celach antypoślizgowych.

Byłbym zapomniał - moje szkielety, to niezupełnie standardowe kwietniki, bo skontaktowałem się z ich wykonawca przez OLX i zamówiłem takie "pod bardzo ciężkie donice z roślinami", więc są spawane z grubszego i cięższego profilu, co jednak nie przełożyło się na znaczne zwiększenie kosztów.