Jako kompletny laik poproszę znawców tematu o poradę:

Jaki kupić odtwarzacz strumieniowy(z tunerem), który odtwarzałby muzykę ze Spotify i którego można podłączyc do starego (ale dobrego) wzmacniacza Harmon Kardon HK6500?
Cena do (plus minus) 2000 zł

Z góry bardzo dziękuję,Jest przynajmniej kilka takich, które spełniają kryteria.
1. NS-6130 firmy Onkyo, cena około 1800. Daje sobie radę ze Spotify i kilkoma jeszcze serwisami. Do tego ma ethernet i wifi oraz wyjście analogowe, które pozwala użyć nawet bardzo starego wzmacniacza.
2. Nieco droższy, ale chyba nie lepszy jest Marantz NA6005. Funkcjonalność podobna, ale ma też funkcjonalność DLNA, a więc może grać pliki z lokalnej sieci przy użyciu lokalnego serwera DLNA.
3. Olive One w podobnej cenie. Ciekawy kształt i nieco nietypowy, duży wyświetlacz, co do obsługiwanych serwisów strumieniowych należałoby jeszcze dopytać. Ale ma też wzmacniacz, więc można potraktować go jako niezależne urządzenie.
4. Pioneer N-P01. Cena podobna i funkcjonalność również. Spełnia założone kryteria.
5. Za 1500 jest Yamaha CD-N301. Gra Spotify, ma odtwarzacz CD, DLNA i wyjście analogowe. Na pewno warto ten model rozważyć. Dobra cena i dużo funkcji.
6. Chromecast Audio. Mniej niż 200. Ewidentnie budżetowe rozwiązanie ale popularne wśród młodych ludzi przywiązanych do swoich smartfonów. Gra wszystko, co mamy na smartfonie. Spotify też.
A man can never have enough turntables.


Ja dorzuciłbym jeszcze:

HAMA DIT 2010 MULTIROOM WIFI SPOTIFY

Pioneer N-P01

PIONEER N-30AE

YAMAHA NP-S303

DENON DNP-730AENie znam się, to się wypowiem.