Już nie działa.
Wojtek

Cytat: Filwoj w 11 Październik 2020, 13:26:56Już nie działa.
Jest  promocja za 6 zł za 3 miesiące pod tym samym adresem.
A man can never have enough turntables.

Dzisiaj założyłem konto na Tidalu, gdzie 90 dni kosztuje 3 złote.
..."Serwis muzyczny TIDAL przygotował promocję dla nowych użytkowników. Za 3 zł dostaniecie 90 dni dostępu do planu HiFi oferującego m.in. jakość dźwięku HiFi i TIDAL Masters.

    TIDAL na 90 dni za 3 zł — dostęp do serwisu muzycznego w promocyjnej cenie"...

Ktoś inny podał taką informację:
..."Za 6 zł tutaj, ale działa dla starych kont: https://offer.tidal.com/cam..."...
- mnie wyskoczyło 6 euro!


A ja zobaczyłem:
The offer you are trying to claim is no longer valid.
A man can never have enough turntables.

Dzień dobry, a może Dobry wieczór!
To mój pierwszy post na forum.
Dotychczas nie interesowałem się platformami muzycznymi, ograniczając się do "Trójki" i muzyki z CD.
Tego radia już nie ma, została mi tylko muzyka z CD. Pustkę zastąpiło radio internetowe - przed miesiącem kupiłem Squeezebox Classic.
Po przeczytaniu o promocjach, o jakich piszecie, postanowiłem jednak spróbować z TIDALem. Od godziny jestem więc użytkownikiem TIDALa HI-FI, przynajmniej na 90 dni :- )
Mam problem z pożenieniem TIDALa z Squeezeboksem.
Założyłem konto na www.mysqueezebox.com, dodałem Tidala, zalogowałem się doń.
Teraz, jak rozumiem, muszę sparować urządzenie z kontem. I tu mam problem. Zdumiałem się, kiedy w ustawieniach urządzenia znalazłem pozycję Accont: adres@email - który to adres nie jest moim adresem (!). Urządzenie kupłem z drugiej ręki. Domyślam się, że Squeezebox działał od razu po podłączeniu dzięki temu, że logował się na konto poprzedniego (albo jeszcze wcześniejszego) właściciela. I tu problem.

Nie wiem, w jaki sposób zmienić w Squeezeboksie konto do którego urządzenie będzie się logowało. Proszę o pomoc w tym zakresie.

Wiem, że temat średnio związany z TIDALem, za co przepraszam, w jakiś pokrętny sposób jednak związany, ponieważ zmiana konta umożliwi mi korzystanie z TIDALa.

Cytat: pawelpiwowarczyk w 01 Listopad 2020, 23:56:29Nie wiem, w jaki sposób zmienić w Squeezeboksie konto do którego urządzenie będzie się logowało. Proszę o pomoc w tym zakresie.
Masz przerąbane. Serwis mysqueezebox.com jest w zasadzie porzucony. O ile da się zresetować samo urządzenie do ustawień fabrycznych, o tyle pluginy wymagają konta w serwisie. Zwykle zresetowanie hasła tam nie działa. Miałem identyczny problem. O ile udało mi się w serwisie utworzyć nowe konto i wpisać je do konfiguracji SLIM Server, to już w samym Squeezeboksie to nie poszło. Tidal grał mi przez odtwarzacz programowy na komputerze, a na urządzeniu juz nie.
A man can never have enough turntables.

Jest nowa promocja Tidala. 0,99 za wersję Premium na 4 miesiące i 1,99 za wersję HiFi. Niestety tylko dla nowych użytkowników.
A man can never have enough turntables.

Ja założyłem nowe konto na żonę, żeby skorzystać z promocji.

A ja Wam powiem, że zupełnie nie kręcą mnie te streemingi, pliki itp. Mam w systemie podpięty notebook, i nawet kupiłem kilka pozycji, ale to nie dla mnie. Ja lubię fizyczne obcowanie z nosnikiem. Może jestem stary i konserwa.
P.S. przepraszam za offtopic.

Na urodziny otrzymałem od Plusa roczny abonament w Tidal hi-fi. Zarejestrowałem się, przesłuchałem kilka albumów i na razie średnio podoba mi się zasypywanie propozycjami do przesłuchania- sama szmira. Syn mi mówi, że zmieni się to po jakimś czasie, jak wyszukam więcej muzy i tidal nauczy się moich wyszukiwań. Wtedy zacznie proponować coś sensowniejszego. Na jakość dźwięku nie narzekam, nawet gdy używam telefonu i łącza BT- dac - wzmacniacz. Oczywiście w układzie MiStick- Tv- dac- wzmacniacz jest jeszcze trochę lepiej. Jak się mocniej w to wkręcę, może z synem (elektronikiem) ogarniemy streamer na RPi.