Witam!

Od paru dni korzystam z servera Squeezebox na rospberry pi. Nie wiem jeszcze jaka będzie ostateczna platforma sprzętowa ale rozwiązanie od Logitecha jest świetne.
No i mam pytanie - może ktoś wie jak to zrobić. Ja korzystam tylko z serwisów streamujących - czyli palikacji/pluginów do Wimp/Spotify dostepnych na sewerze. Czy da się wyciągnąć taki serwis na wierzch żeby był podstawowym medium, bez potrzeby każdorazowego wchodzenia przez MyApps->WiMP i wtedy dopiero mam wszystkie podkatalogi z WiMPa?
Widziałem jakiś chyba płatny plugin Custom Browse - ale nie wiem czy on coś takiego załatwia. Tak czy inaczej nie planuję trzymać na serwerze muzyki w formie plików.
No ale może filozofia tego rozwiązania jest taka a nie inna.
Tak czy inaczej "My Music" u mnie jest puste. No i jeszcze stacje radiowe - chyba pozostanę przy słuchaniu Trójki na FM.
Rozwiązanie strasznie mi sie podoba ale jako początkujący paru rzeczy jeszcze nie ogarniam - może ktoś coś wyjaśni ;)
Pozdrawiam!

W zasadzie częściowo poradziłem sobie instalując na windows SqueezePlay (np stąd: https://www.mediafire.com/folder/4q8dvq20iyz9e/Builds#gryu1mh38hdo4).
Aplikacja nie jest pełnoekranowa, ale działa szybciej niż wersja www, jest z pewnością ładniejsza, no i można chować poszczególne składniki menu (długi lewy click na pozycji menu). U mnie działa tylko jako sterowanie schowanym gdzieś tam raspberry :) Logitech stworzył coś naprawdę genialnego. Po czym to zabił ;) Szkoda.