Całkiem niedawno wpadł w moje ręce zestaw Moody Blues - Timeess Flight. Są tam wersje dvd-audio pierwszych sześciu płyt zespołu. Wrzuciłem do starego Samsunga 745 (całe lata sobie stał i pachniał) i.... Zaskoczenie! Naprawde znakomity dźwięk. Realizacja wszystkich płyt powala i to na takim słabym sprzecie. Zaraz wrzuciłem wydania King Crimson i Genesis, które też sobie stały lata całe i to brzmi! Myślałem, że już z cyfrą sie pożegnałem, ale chyba raczej jeszcze nie czas na rozstanie:) Słucham sobie tego w stereo rzecz jasna przez Dacmagic i wszystko gra! Teraz słucham Oldfielda - sporo wydano na dvd audio. Pięknie!

No cóż Dvd-a jest jeszcze bardziej niszowy niż sacd. Niezły zamęt powstał podczas "wojny formatów".Gdzie dwóch się bije tam zyskuje stare cd :-[ . Mam kilka wydań na dvd-a ,ale nie mogę z nich skorzystać ,bo po prostu nie mam na czym.

Z DVD-Audio to tak trochę zabawa:) Przy okazji można sobie nieraz fajne animacje pooglądac równolegle. Z sacd już tego nie ma, ale dźwiek tego typu już jest dla mnie mniej atrakcyjny pod odśłuchiwaniu dvd-a. Byc może jest bliższy prawdy po prostu:) Ot, taka chwila wytchnienia od winyli, zakupów i słuchania i zakupów i słuchania i...

DVD-AUDIO,jestem trochę zacofany chyba ;) nie słyszałem o czymś takim, ale obrazu niema?
Pozdrawiam S.Ch.

Najczęsciej są jakieś animacje, lzdjęcia zespołu ub statyczny obraz np. elementu okładki, zdjęcie itp.