No i przyjechał. Podłączony przed wyjściem do pracy- zdążyłem tylko sprawdzić, czy w ogóle działa i okazało się, że po BT działa. Wygląda bardzo zgrabnie, wyświetlacz duży, lecz nienachalny w kwestii siły świecenia, ma też ładny odcień niebieskiego koloru. Pilot do wszystkich funkcji i regulacji, po BT obsługuje przeskok ścieżki +/- . Wkrótce się nim bardziej pobawię i przedstawię wnioski.

Wnioski są następujące:
1. Dźwięk ok, jakościowo nie można mu niczego zarzucić.
2. BT - w każdym miejscu salonu stabilnie (44m2, więc i odległość sporą), jednak długość salonu plus zakręt do kuchni, następują sporadyczne zaniki na ułamek sekundy, czyli w sumie nic ponad normę.
3. Uzytkowo bdb - pamięta ostatnio używane źródło i poziom wyjściowy. Zasilacz wpięty do listwy sterowanej zasilaniem ze wzmacniacza, więc po jego wyłączeniu, napięcie zasilające DAC całkowicie zanika. Gdyby nawet nie pamiętał, zasili ym go na stałe, bo pilot załatwia sprawę braku konieczności fatygowania się osobiście, by go włączyć, czy zmienić źródło.
Podsumowując, jestem zadowolony, bo za niską cenę dostałem produkt spełniający moje wymagania.

Oczekiwanie ponad 3 tygodnie. Widzę, że przesyłka darmowa, czy doliczono jakieś cło ?
Jak z odtwarzaniem gęstych formatów, np *.dsf albo *.iso ?
Wojtek

DSD nie, pcm do 192 kHz. Do tv i dvd-audio wystarczy. Spełnia swoje zadanie, do tego, jak pisałem wyżej, ma sterowanie dobrze dopracowane pod względem wygody użytkowania. Osobiście jestem zadowolony z zakupu i polecam do prostszych zastosowań z czystym sumieniem. Na szczególną pochwałę zasługuje bardzo dobre wykonanie zewnętrzne pod względem jakości materiałów i estetyki wykonania. 

Wnętrze tego maleństwa też ciekawie wygląda.

Słuchawki łączą się przez BT ? Łączność jednokierunkowa ? Która wersja BT i jaki kodek ?
Wojtek

To tylko odbiornik bt audio.

Za wcześnie kliknąłem, nie mogę się przyzwyczaic do mechanizmu dodawania załączników. ☹️

Cytat: Filwoj w 11 Luty 2023, 13:00:17Oczekiwanie ponad 3 tygodnie. Widzę, że przesyłka darmowa, czy doliczono jakieś cło ?

Jak już wysłano, przesyłka doszła szybko. Niczego więcej nie doliczono, koszty calkowite były takie, jak pokazuje ogłoszenie.

Dzięki za informacje, szukam DAC'a ze wzmacniaczem słuchawkowym i BT dla słuchawek.
Wojtek